Artykuły reklamowe - Justy -długopisy, gadzety, ceramika reklam, usb

Mieszadełka do napojów to doskonała forma promowania zarówno produktów jak i firm. Mieszadełka używane są przez naszych klientów podczas bankietów okolicznościowych. Na mieszadełkach do drinków drukujemy metodą tampodruku w dowolnej ilości kolorów. Standardowe kolory mieszadełek to białe i przeźroczyste. Te możecie Państwo zamawiać od 1000 sztuk. W praktyce tak małych zamówień nie otrzymujemy. Zwyczajowo 2 tysiące i więcej. Mieszadełka kolorowe produkujemy w ilościach od 5000 sztuk. Wiąże się to z technologią, kosztami itp. Kolory mieszadełek uzależnione są od dostępności palety barwników. Kolorystyka jest dość ograniczona. Możemy wykonać Państwu mieszadełka kolorowe. Nie będą to jednak tak bogate kolory jak w paletach stosowanych w poligrafii.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.